MKS Piotrkowianin drugi w ogólnopolskim turnieju

7 + 3 =
7 + 3 =
Pięć drużyn rywalizowało w ubiegły weekend (31.08 – 1.09) w Ogólnopolskim Turniej Młodzików o Puchar Prezydenta Miasta Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego. Trofeum wywalczyli zawodnicy Vive Kielce. MKS Piotrkowianin uplasował się na drugim miejscu.

W miniony weekend (31.08 – 1.09) w Piotrkowie rozegrano Ogólnopolski Turniej Młodzików o Puchar Prezydenta Miasta. Turniej zgromadził młode talenty z całej Polski. W rywalizacji udział wzięły drużyny: Kadra Województwa Łódzkiego, MKS Piotrkowianin, Kadra Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Vive Kielce oraz MKS Poznań.

Zmagania zakończyły się triumfem zespołu Vive Kielce, który z kompletem zwycięstw zajął pierwsze miejsce. Na drugim stopniu podium uplasował się MKS Piotrkowianin. W trakcie dwóch dni turnieju rozegrano dziesięć emocjonujących spotkań, które dostarczyły wielu sportowych wrażeń. Wyróżnienia indywidualne oraz nagrody dla najlepszych drużyn wręczył Prezydent Miasta Juliusz Wiernicki oraz Maria Człapka sponsor turnieju.