Memoriał ku pamięci trenerów

9 + 3 =
9 + 3 =
385740564_899650968280848_3259503268735242559_n
Za nami III Memoriał Grzegorza Ludwiga i Henryka Grabowieckiego. Przedstawiciele piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego wywalczyli w zawodach dwa medale.

W ubiegłą sobotę (30.09) w piotrkowskiej hali „Relax” odbył się trzeci zapaśniczy Memoriał Grzegorza Ludwiga i Henryka Grabowieckiego. W zawodach, które w tym roku uzyskały wysoką rangę Międzynarodowych Mistrzostw Polski Młodzieżowców, wzięli udział zapaśniczki oraz zapaśnicy w stylu klasycznym do lat 23 z najważniejszych ośrodków zapaśniczych w Polsce.

Atletyczny Klubu Sportowy zakończył zmagania z dwoma krążkami na koncie. Trzecie miejsca i brązowe medale w swoich kategoriach wywalczyli Adam Pluta (kat. 55 kg) oraz Hubert Robaszek (kat. 130 kg). Na piątych miejscach uplasowali się Patryk Robaszek (kat. 87 kg) i Igor Gmitrasiuk (kat. 97 kg). Wśród osób wręczających medale dla najlepszych zapaśników Memoriału był wiceprezydent Andrzej Kacperek.

Zawody poświęcone są pamięci trenerów Grzegorza Ludwiga i Henryka Grabowieckiego, współtwórców największych sukcesów piotrkowskich zapasów.